Jubileum kalender
 100 jaar Wilhelmina'08
 Kuitcorner
 Leden Club van 100
 Ketien Willemien
 Herrensitzung
 Reünie
 Wieerter Wandeling Wilhelmina
Club van 100

Hup Wilhelmina……………....…….…100 voor 100 !!

Aan alle mensen die Wilhelmina’08 een warm hart toedragen:

”De aftrap” voor de viering van het honderd jarig bestaan in 2008 is gedaan. Met ”100 voor 100 ” willen we het jubileum financieel ondersteunen, maar vooral ook leden en vrienden binnen en buiten de vereniging betrekken bij de viering van het honderd jarig bestaan.

Hoe werkt het?
Elke deelnemer betaalt een bedrag van € 100, - en is dan lid van de club van 100. Het bedrag kan over een zéér ruime periode worden voldaan, echter een eerste betaling van minimaal € 25,- is verplicht. Vervolgens kan het resterende en volledige bedrag in maximaal drie keer worden voldaan. Na uw opgave als deelnummer voor de club van 100 krijgt u persoonlijk bericht. In dit bericht wordt gevraagd naar uw voorkeur voor uw betaling(en) en wordt tevens het bankrekeningnummer vermeld. Betaling contant met ontvangst van kwitantie is natuurlijk ook mogelijk, maar heeft niet de voorkeur.

Wat kunt u verwachten als lid van de club van 100??

• Publicatie van uw naam vóór en tijdens activiteiten, mits uw goedkeuring natuurlijk, want niet iedereen wil beroemd worden in Weert en omstreken;
• Nauwe betrokkenheid bij de voorbereiding van alle activiteiten van het jubileumjaar
• Een aantal gezellige en verrassende bijeenkomsten in de kantine van Wilhelmina’08;
Eigenlijk gewoon een extra feestavondje dus met presentaties van o.a. de vorderingen in de organisatie, met eventueel optreden(s) van artiesten, die ook in het jubileumjaar zullen optreden.
• Automatische deelname aan loterij met een aantal fantastische prijzen tijdens deze bijeenkomsten.
• Gratis toegang voor u als lid tot alle activiteiten o.a. ook voor “de spetterende jubileumfeestavond”

Maar natuurlijk gaat het U als lid van 100 voor 100 om het steunen van Uw Wilhelmina’08. Uw suggesties en aan of opmerkingen zijn meer dan welkom. We verzekeren U dat uw betrokkenheid voor, tijdens en na het jubileumjaar zéér gewaardeerd wordt. En maakt U zich vooral geen zorgen als er zich meer als honderd mensen aanmelden, dan blijft de bijdrage gewoon € 100,-.

Kortom reden genoeg om niet te lang na te denken en u aan te melden zodat U in de basis staat bij de aftrap.
U kunt dit telefonisch doen, maar ook per mail.

Heeft u nog vragen of u wilt zich al aanmelden, neem dan telefonisch of per e-mail kontact op met ondergetekende: Jos Willems tel.nr. 0495 – 544.124 of per email. jm.w@home.nl

Namens de commissie
Jos Willems / Voorzitter

 

 

 

homestroom